top of page
brand stranka.jpg

Instagram příručka

PŘÍRUČKA PRO ÚSPEŠNÝ INSTAGRAM

instagram příručka.png

DOSÁHNĚTE SVÝCH CÍLŮ

Ať už chcete více sledujích, klientů či prodejů, je třeba rozumět tomu, co vám platforma nabízí a jak její funkce využít ve svůj prospěch.

Nejaktuálnější příručka Instagramu! Předvede vám jednotlivé funkce, prozradí tipy a triky a jak je využít pro váš růst na Instagramu.

Vybudujte si svou značku.
Rozšiřte své publikum.
Těšte se z výsledků.

alesia-kazantceva-0B7ijYKaKcE-unsplash.jpg
MnKstories (7).jpg

Přijde vám, že jste vyzkoušeli již všechno, ale stále se vám nevede získat takové výsledky, jaké jste chtěli?

Trávíte na Instagramu příliš mnoho času a máte pocit, že to nikam nevede?

Nebo vám Instagram přijde matoucí, se spoustou funkcí a vy nevíte, jak je správně využít, aby fungovaly?

příručka mock up.png

CO V PŘÍRUČCE NAJDETE?

Tento E-Book má 60 stran informací.

Dozvíte se zde nejen základní informace pro úspěšný Instagram, ale například i jak správně pořizovat fotografie, tipy na příslušenství, případně jak získávat fotografie "z venku".

Co udělat pro to, aby vás klienti našli, jak pracovat s hashtagy, tipy na aplikace pro usnadnění práce při tvorbě.

Vysvětlím vám také, co to je ten algoritmus, jak funguje, jak číst v analytikách Instagramu. Rozeberem si také stories, videa reels, dostanete tipy na úspěšné vyhledávání a další

E-Book vám vnese základní povědomí o funkcích, jak je využít, jak si ušetřit čas a získat z Instagramu přesně to, co potřebujete.

Cena e-booku je

990 czk

Jedná se jednorázově odeslaný odkaz na online PDF, kde případné aktualizace jsou v ceně. Kupující se o těchto aktualizacích dozví v podobě newsletteru, k jehož zasílání dává koupí tohoto produktu svolení. K zobrazení kupujícímu postačí jakýkoli webový prohlížeč.

Chcete se dozvědět více o mně, tedy o tom, kdo tento e-book sepsal? Můžete ZDE

Vylepšete svůj vizuál na sociální síti Instagram již dnes a těšte se

z narůstajících sledujích a placených zakázek, které na vás jistě čekají.

ukazka Instagram Ebooku

Potřebujete vědět víc?

Získejte prvních pár stránek jako náhled do E-Booku, ať nekupujete zajíce v pytli.

příručka mock up.jpg

Nejste zatím zcela přesvědčeni? Podívejte se na recenze níže.

Lektorka​ a svatební koordinátorka

Byla jsem přesně ten typ, který se jednou za měsíc přihlásil na Instagram, vložil tři fotky a doufal, že přijdou klienti. Ikdyž to nerada přiznávám, je to tak. Díky Klárky E-Booku a další naší spolupráci jsem zjistila, jak to všechno vlastně funguje. Už se toho nebojím a Instagram není můj nepřítel. 

Veganská food bloggerka

Klárky e-book mi předal spoustu nových užitečných informací. Určitě stojí za prostudování, pokud chcete zvýšit kvalitu svého Instagramového profilu a přilákat si nové sledující. Spousty obsažených informací jsem ani netušila. E-book je napsán stručně a výstižně a předá vám přesně to, co k nastartování vašeho profilu potřebujete. 

E-book se mi moc líbil! Projela jsem ho jedním dechem. Vše je napsáno srozumitelně a k věci. Přesně, kde co najít a jak nastavit. Dozvěděla jsem se a pochopila o instagramu spoustu nových věcí, který budu schopná v budoucnu aplikovat. Moc děkuju!!

svatební koordinátorka​

Mockrát děkuji za E-book, který je psaný jednoduše a srozumitelně. Díky němu mé začátky proniknout pracovně na IG jsou rozhodně snazší. Velmi si cením, že mám neustálý přístup k těmto informacím a také k těm nově vloženým. Jakožto nováček se k nim pravidelně vracím a stále na sobě makám, abych to měla brzy "vymazlené", tak jak Klára popisuje :). Ještě jednou mockrát díky a mohu jen maximálně doporučit!

Leona Vašíčková

Virtuální asistentka​

Tento e-book sjednocuje veškeré podstatné informace, které potřebujete znát, jestli si chcete svůj instagramový profil vyšperkovat do posledních detailů. Je to také praktický návod se spoustu fotografickými a marketingovými tipy, jak být vidět přesně tak, aby se obsah šířil dál a získával stále publikum. Oceňuju, že je příručka napsaná aktuálně a srozumitelně jsem se dozvěděla, jak funguje instagramový algoritmus a také skvělé postupy pro tvoření zajímavých Stories a Reels.

Copywriterka

Příručka pro úspěšný IG mi hodně otevřela oči a mnohé mi ujasnila. Vždy jsem na sociálních sítích jednala aktuálně, nikdy jsem posty neplánovala. Nyní, na základě doporučení z příručky, začínám postování na IG více promýšlet a systematicky plánovat. Dříve jsem šla cestou pokus/omyl, ale teď mám ve fungování IG více jasno a vím co a jak používat. E-book je mi přínosem a nechávám si jej uložený mezi materiály, ke kterým se vracím. Děkuji za něj :)

kurzy a sady na tečkování

Tento e-book je super pro každého, kdo s Instagramem začíná anebo pro ty, kteří tam sice tvoří, ale chtějí se posunout dál. Díky e-booku od Klárky zjistíte, jak funguje algoritmus (a to jste věděli, že pro příspěvky, stories a reels funguje jinak?), jak na hashtagy a hlavně, jak si utřídit CO a pro KOHO vlastně chcete tvořit. Moc se mi líbí prokliky na články na blogu. K tomuto e-booku se budu určitě vracet. Díky

kadeřnice

Hezky zpracované, užitečné.

bottom of page