top of page

5 překvapivých faktů o Pinterestu, které byste měli brát v potaz.

1. Pinterest je vizuální vyhledávač, nikoli platforma sociálních médií To je důvod, proč jsou věci jako SEO a klíčová slova na Pinterestu velmi důležité. Pokud optimalizujete své piny a profil pro vyhledávání. Díky tomu se dostanete před oči svých klientů, kteří jsou potencionálně připraveni zakoupit vaše služby či produkty! Jak využívat Pinterest pro vaše podnikání - mrkněte na článek!


5 překvapivých faktů o Pinterestu, které byste měli brát v potaz.

2. Na počtu vašich sledujících opravdu nezáleží Jedna moje klient má například pouhé desítky sledujících, ale její práci vidí desítky tisíc lidí.

3. Pin, který jste zveřejnili před měsíci, se může rázem stát virálním Už jsem to viděla několikrát! Pin, který si od začátku nevedl zas tak dobře, najednou získá na síle a stane se virálním. Jen další důvod, proč byste nikdy neměli mazat své piny a dát Pinterestu dostatek času na to, aby zakouzlil.

4. Svůj marketing na Pinterestu můžete plně automatizovat Není potřeba být v aplikaci každý den. Během několika hodin můžete vytvořit a naplánovat obsah na celý měsíc – použít k tomu můžete například platformu Planoly, kterou sama používám a která bude Piny přidávat automaticky za vás tak, jak si je připravíte.

5. Pinterest je o recyklaci obsahu, který již máte Jednoduše vezměte jakýkoli obsah, který již máte (práci s vaším portfoliem, příspěvky na blogu nebo epizody podcastů či videa), použijte jej znovu pro Pinterest a nechte platformu, aby se stala evergreenem.

9 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Kommentarer


Najdete mě na Instagramu

Příručka pro úspěšný Instagram

thumbnail.png

Naučte se využívat plný potenciál vašeho Instagramu a přiveďte tak dlaší sledující či klienty.

Tiskněte fotografie s LAAB

15c94a33.jpg

Vítejte na mém blogu. Zde sdílím své nejnovější práce, tipy na sociální media, podnikání a aktuality ze světa fotografe. Čtení si nejlépe vychutnáte s šálkem kávy nebo sklenkou vína!

bottom of page