top of page

Jak se obléct na brandové focení?

Styling šatníku pro brandové focení.


Před focením je vždy spousta otázek, co si vzít na sebe, jako reprezentativní outfit pro vaše brandové fotografie na webu. Naprosto to chápu a je to také věc, kterou byste neměli přehlížet a věnovat jí nějaký ten čas a plánování. Budeme tvořit fotky, které předají poselství vaší značky a inspirují vaše potenciální zákazníky, aby se chtěli dozvědět více o vás a vašem businessu. Chcete vypadat uhlazeně, ale zároveň se ujistit, že váš jedinečný styl vynikne.

Připravila jsem pro vás pár tipů na oblečení pro takové focení.


#1 barevné schéma vaší značky

Zamyslete se nad barevným schématem své značky a nyní se zamyslete nad tím, jak ho promítnete do toho, co si vzít na sebe na na brandové focení. Přidejte barvy vaší značky do všech částí oblečení v kombinaci s neutrálními tóny. Přemýšlejte o těchto neutrálních tónech a o barevném pozadí vašich webových stránek, díky kterému barvy vaší značky vyniknou!


#2 doplňky

Na focení si samozřejmě můžete vzít klobouk, texturovaný šátek, výrazné šperky a moderní boty. Nicméně je to vaše značka? Hodí se to k tomu kdo jste a komu prodáváte?

Rozhodně klientům doporučuji, aby zahrnuli "obchodní doplňky", jako je jejich notebook, časopisy, hrnek na kávu s logem či sloganem nebo některé z jejich obchodních produktů.

Pokud nosíte brýle třeba na čtení je to skvělý způsob, jak změnit svůj vzhled mezi změnami outfitu na focení. Změnu oblečení či outfitu nabízím převážně na prodlouženém focení, kde je na to více času. Ale změna sáčka nebo přidání brýlí je otázka minuty a stejně tak výměna doplňků může na fotografii vytvořit velký rozdíl. Sáčko a velký náhrdelník mohou dát džínám a halence zcela nový vzhled. Přidání brýlí a aktovky nebo oblíbené kabelky může také zcela změnit atmosféru vašeho focení!#3 vyhněte se rušivým potiskům, logům a vzorům.

Důrazně doporučuji vyhnout se výrazným nebo rušivým vzorům a zvolit raději jednobarevné provedení oblečení. Vzory jako jemné proužky a puntíky mohou někdy na fotografiích působit nejen zvláštně, ale i dělat neplechu, se kterou si není jen tak jednoduché poradit. Pokud se rozhodnete pro výrazný vzor, vyberte jeden a to třeba tričko a přes to sáčko. Várazné oblečení by vás nemělo přehlušit.


#4 hýčkejte své já....zasloužíte si to!

Tohle sice nesouvisí zrovna s šatníkem, ale i nehty, vlasy a pleť si zaslouží trochu péče před vaším focením.

Koneckonců, za tyky si platíte, aby reprezentovali váš business. Tyto detaily mohou výsledný produkt velmi ovlivnit. Přeci jen, když se cítíme skvěle, krásně a sebevědomě, pak to vynikne i na fotografii.

Na focení vám mohu doporučit vizážistku.


Už jste si rezervovali svoje focení se mnou? Napište mi

5 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Najdete mě na Instagramu

Příručka pro úspěšný Instagram

thumbnail.png

Naučte se využívat plný potenciál vašeho Instagramu a přiveďte tak dlaší sledující či klienty.

Tiskněte fotografie s LAAB

15c94a33.jpg

Vítejte na mém blogu. Zde sdílím své nejnovější práce, tipy na sociální media, podnikání a aktuality ze světa fotografe. Čtení si nejlépe vychutnáte s šálkem kávy nebo sklenkou vína!

bottom of page