top of page

Podzimní focení v přírodě - jak se obléci?

Miluju podzim!

Ten brzký podzim kdy se sem tam nějaké barevné listí nese vzduchem, než dopadne na orosenou zem .. ty krásné barvy všude kolem .. a takový ten klid, který je ve vzduchu cítit, jak se vše zpomaluje a pomalu se ukládá k zimnímu spánku. Poslední teplé paprsky slunce probleskují se zlatavým světlem skrze jabloňové stromořadí...

Nechala jsem se tochu unést, ale právě v tento čas fotím asi nejraději.


podzimní focení v přírodě

Jak se obléci na podzimní focení v přírodě?


Někteří si to nemyslí, ale pro mě je i oblečení velmi důležitou součástí fotografie. Jsou to právě barvy, tvary a látky, které dotváří celkový dojem z fotografie jako malovaného obrázku. Navíc ta správná paleta barev vás s partnerem či rodinou tak nějak semkne mnohem více a fotky jsou o to hezčí. Dokážete se pak více soustředit na ten úsměv vašeho partnera a jiskru v oku vašeho dítěte nežli na velký červený nápis adidas. Fotografie pak více jakoby dýchá, vysílá tu krásnou pozitivní energii a štěstí, které mezi vámi je.Jak se obléci na podzimní rodinné focení?


70 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Komentar


Najdete mě na Instagramu

Příručka pro úspěšný Instagram

thumbnail.png

Naučte se využívat plný potenciál vašeho Instagramu a přiveďte tak dlaší sledující či klienty.

Tiskněte fotografie s LAAB

15c94a33.jpg

Vítejte na mém blogu. Zde sdílím své nejnovější práce, tipy na sociální media, podnikání a aktuality ze světa fotografe. Čtení si nejlépe vychutnáte s šálkem kávy nebo sklenkou vína!

bottom of page