top of page

Vánoční focení

Opět se nám blíží ta krásná doba, kdy se budeme chumlat do svetrů, pít horké nápoje, pochutnávat si na cukroví svítit světýlky či svíčkami a trávit čas se svými blízkými. Miluji tohle období, Vánoce pro mě znamenají mnohem víc, než třeba moje narozeniny.

Moc se mi líbí americká tradice zasílání Vánočních přání rodině a přátelům, které jsou vyhotoveny z aktuálních rodinných fotek.

Ať už chcete posílat přání elektronické či dopisní, nebo si jen vystavit fotky v obýváku či nalepit do fotoalba, pak bych vám chtěla nabídnout možnost tohoto krásného focení na památku.Venkovní mini focení

Venkovní mini focení bude trvat 30min, jeho cena je 1.500,- a výsledkem je 10 upravených fotografií. Focení bude probíhat v přírodě ZDE. Je to slepá ulice u zahrádek, dá se dojet autem, případně ho nechat u nedalekého Penny či na sídlišti a zbytek dojít.

Společně pořídíme přirozené rodinné fotografie. Pokud chcete, přineste si cokoli, co by se vám na fotografiích líbilo, jako santovské čepičky, dárečky, deku, věnec nebo dokonce i stromeček.


A co si vzít na sebe? Podívejte se třeba na Tip1 nebo na Tip2Studiové focení

Další možností focení je uvnitř ve studiu na Praze 10 s Vánoční instalací. Zde je cena 4.500,- za 60 minut focení a 20 výsledných fotografií, dle vašeho výběru. Výhodou je teplejší a suché prostředí, kde je již přichystaný stromeček, dárečky a dokonce i kuchyně či obývák pro ještě zajímavější fotografie.Jako vždy bude k dispozici možnost vyvolání fotografií a další produkty, kde nabídku dostanou klienti spolu s náhledy fotografií.

Cena focení se platí předem, více informací u jednotlivého typu focení níže.


60 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Najdete mě na Instagramu

Příručka pro úspěšný Instagram

thumbnail.png

Naučte se využívat plný potenciál vašeho Instagramu a přiveďte tak dlaší sledující či klienty.

Tiskněte fotografie s LAAB

15c94a33.jpg

Vítejte na mém blogu. Zde sdílím své nejnovější práce, tipy na sociální media, podnikání a aktuality ze světa fotografe. Čtení si nejlépe vychutnáte s šálkem kávy nebo sklenkou vína!

bottom of page