top of page
brand stranka.jpg

Brandová fotografie pro

KREATIVNÍ ŽENY A PODNIKATELKY

Vzhledem k tomu, že jste cílevědomá žena a  majitelka firmy, vám asi nemusím říkat, že vaše publikum potřebuje vidět vaši značku pravidelně, než vám začne důvěřovat natolik, aby s vámi spolupracovalo.

Ale je tu jeden zádrhel - chcete si naplánovat příspěvky na sociální sítě, nebo upozornit na váš nový produkt, ale stále čerpáte z těch stejných 10 až 15 fotek, které jste používali v posledním roce.

V horším případě, máte neprofesionální fotografie, které pocházejí z různých zdrojů, mají různé světlo či nesourodé úpravy.

Vizuální prezentace značky tím však trpí a to je škoda.

kaboompics_book-reading-32251.jpg

"Jako majitelka firmy jsem si nikdy neuvědomila, jak moc potřebuji, aby mi brandová fotografka vytvořila vizuál mé značky.

 Teď už vidím, že je to víc než jen business portrét.

Klára vytvořila kompletní vizuální reprezentaci mé značky, kterou jsem nevěděla, že potřebuji!"

UKÁZKA MÉ PRÁCE

malebrandja-8.jpg

CO BUDEME FOTIT?

COKOLI, CO VAŠE ZNAČKA POTŘEBUJE!

Společně vytvoříme kolekci fotografií, které budou mít širokou škálu uplatnění. Fotografie na prodejní stránky, newsletter, reklamy, napříč vaším webem, profilová fotografie, různá grafika pro podcasty či videa a další.

Brandové fotografie využijete i v příspěvcích a stories na Instagramu či na vašem blogu.

Odejdete tedy z našeho focení se sbírkou fotografií vhodnou pro použití skrze veškerá vaše media, která hodláte využít.

JAK TO PROBÍHÁ?

Napište mi něco o sobě. Kdo jste, co děláte, jaká je vaše představa a časové možnosti. Pokud již máte web a sociální media, nezapomeňte je v odpovědi zahrnout. Budu to chtít vidět pro vytvoření plánu pro vaše focení.

Následuje bezplatná konzultace, která probíhá online. Zde si podrobněji nastíníme vaši představu a očekávání, projdeme si váš brand, mood board a nastíníme typ fotografií, které bychom chtěli společně vytvořit.

 

Domluvíme se na místě, oblečení, vizážistce a dalším.

malebrandja-24.jpg

A KDE BUDEME FOTIT?

S ohledem na váš styl, styl webu, koncept a barevnou sladěnost se domluvíme na místě, které bude nejvhodnější pro nafocení vašich brandových fotografií. Může to být tedy vaše kancelář, dílna, případně kavárna i u vás doma. Velmi ráda využívám prostor lifestylového fotostudia v Praze, případně také, za příznivého počasí, můžeme fotit i venku v přírodě.

K ČEMU SLOUŽÍ BRAND FOTOGRAFIE

  • Vaše stránky budou vypadat profesionálněji s uceleným vzhledem

  • Pomohou vám získat více zakázek či klientů

  • Jednoduše s  nimi vytvoříte propagační materiály

  • Budete působit důvěryhodně

  • Vyvoláte v lidech ty správné emoce

  • Půjde vám lépe zacílit a přitáhnout si ideálního klienta

  • Brandové fotky vám budou sloužit hned na několika místech najednou

malebrandja-12.jpg

ceník

ATELIÉROVÉ FOCENÍ je 4.500,- za 1 hodinu, 15 výsledných fotografií

ATELIÉROVÉ FOCENÍ je 6.500,- za 2 hodiny, 20 fotografií a 5 videí

EXTERIÉR ČI VLASTNÍ PROSTORY 3.500,- za 1 hodinu a 20 výsledných fotografií

Další fotografie možno dokoupit á 200,-

Tato cena nezahrnuje služby vizážistky, případné vstupy či dojezd mimo Prahu.

brand stranka.jpg

VÍCE INFORMACÍ

IMG_8334.jpg

Zuzana Šounová

S Klárou jsme se sešly na brandové focení. Setkání bylo moc příjemné, Klára mi pomohla, abych se uvolnila a vypadala na fotkách dobře. Focení jsem si moc užila a výsledné fotky budu s radostí využívat ke své propagaci. Děkuji a focení s Klárou vřele doporučuji.

IMG_7991 (1).jpg

Renata Mirková

Už dlouho jsem potřebovala nové fotky na web a sociální sítě, ale pořád jsem to odkládala, protože jsem se toho bála. Focení probíhalo v přátelské atmosféře a mám z toho fotky, se kterýma jsem moc spokojená (jednu z nich jsem si nastavila jako profilovku na všech sociálních sítích a platformách, což si myslím, že říká hodně). Takže děkuju ❤️

IMG_1479.jpg

Nikola Bučková

Kláru som našla online práve vtedy, keď som potrebovala brand fotografie na svoje sociálne siete.
Fotky som obdržala veľmi rýchlo a som z nich nadšená. Klára je nielen skvelá profesionálka, ale aj príjemná osoba. Celý proces fotenia prebiehal hladko a v uvoľnenej atmosfére, čo mi veľmi pomohlo pri pózovaní. Fotky sú jednoducho krásne a presne odzrkadľujú moju značku. Efektívna komunikácia s ňou bola ďalším veľkým plusom. Odporúčam ju každému, kto hľadá talentovanú a empatickú fotografku.

IMG_8260-2.jpg

Veronika Mayová

Milé příjemné focení. Klára ze mě vytáhla, co potřebovala a já chtěla, na mé profi fotky. Dokáže vytvořit příjemnou atmosféru a fotky jsou lepší než v mých představách.

bottom of page