top of page

Co si vzít na těhotenské focení

Jak se obléknout na těhotenské focení a co si vzít s sebou?

To, co běžně nosíte v každodenním životě, nemusí nutně na fotografiích vypadat zrovna nejlépe.

Chcete se jistě cítit jak při focení, tak i potom při pohledu na fotky, dobře, žensky a krásně.

Vyberte si takové oblečení či šaty, které vytvoří lichotivou siluetu.

Jak se obléknout na těhotenské focení a co si vzít s sebou?

Tip 1.

Sáhněte po takových šatech či topu, který je v horní části upnutý, tedy končí těsně nad břichem a následně pokračuje splývavá sukně, která vám dá i dostatek prostoru si s ní na fotografiích hrát/mávat. Takové šaty, by měly končit těsně nad zemí

Tip 2.

Můžete také zvolit šaty, které jsou upnuté v celé délce a případně se dole mírně rozšiřují. Opět to může být top a sukně.


Tip 3.

Stylové mohou být i lacláče s bílým tričkem, případně džíny jen s bílou košilí či crop topem.


Mrkněte třeba na stránky AboutYou nebo Aliexpress, tam se najde spousta levných kousků.

Jakou barvu zvolit? Rezervovali jste si těhotenské focení proto, abyste si zapamatovali ten čas s bříškem, je to tak? Potřebujeme ho tedy pořádně vidět a na to jsou nejlepší světlé barvy. Pokud s partnerem oba dva přijdete v černé, tmavě zelené či modré, pak splynete a nebudou vidět vaše kontury těla. Zkráka budete jako takový jeden velký tmavý flek na fotografii.

Odpovědí však nejsou ani neonové barvy jako křiklavě růžová či oranžová. Vsaďte na barvy zemité, pozitivní a bez velkých vzorů či nápisů jako jsou názvy značek apod.


Můžete si s sebou vzít ioblečení na převlečení (pokud vám nevadí se převlékat v parku) pak se můžou udělat fotografie i bez partnera, kde si klidně dovolíme popustit uzdu barvám, jelikož není třeba s nikým ladit, pokud se jedná o solo fotky.


Co si vzít na těhotenské focení

Co si vzít s sebou?

Záleží samozřejmě na vás, co je vám příjemné, ale můžete s sebou vzít fotku z ultrazvuku, botičky, dudlík, nějaké body apod. Už jsem měla několik párů, kterým to nedošlo a na místě je mrzelo, že ty krásné botičky jsou doma ve skříni.

Můžete si s sebou vzít i nějakou deku (opět by neměla být strakatá), některé fotky jsou hezké i vleže či vsedě a ne všichni jsou svolní si sednout jen tak na trávu. Tak i tuto možnost zvažte. Pokud hledáte těhotenského fotografa, jsem k dispozici převážně v Praze, o některých víkendech i v Liberci. Můžeme se však domluvit i na jiném místě. Kontaktujte mě a vše společně probereme.


Máte těhotnou kamarádku, ségru či dceru? SDÍLEJTE s ní tento článek.

108 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


Najdete mě na Instagramu

Příručka pro úspěšný Instagram

thumbnail.png

Naučte se využívat plný potenciál vašeho Instagramu a přiveďte tak dlaší sledující či klienty.

Tiskněte fotografie s LAAB

15c94a33.jpg

Vítejte na mém blogu. Zde sdílím své nejnovější práce, tipy na sociální media, podnikání a aktuality ze světa fotografe. Čtení si nejlépe vychutnáte s šálkem kávy nebo sklenkou vína!

bottom of page