top of page

Pinterest pro vaše podnikání

Jak využívat Pinterest pro podnikání?


Pokud jej ještě nevyužíváte pro prezentaci svých služeb, článků či výrobků, možná byste měli začít.

Možná přicházíte o velký počet potenciálních klientů, kteří by díky Pinterestu mohli navštívit váš web.

Proč?

Protože tento web může být ideálním místem pro představení vaší značky nebo vašich produktů.


Na celém světě existuje více než 200 milionů uživatelů Pinterestu měsíčně, což je dost na to, abyste oslovili své publikum. Pinterest je mnohdy brán jako první krok, který klienti podniknou k získání informací, k průzkumu či porovnání produktů před skutečným nákupem.

Když porovnáme Instagram s Pinterestem, pak má Pinterest jednu velkou výhodu a tou je schopnost fotografie přenést diváka na dané URL - například váš web, blog nebo eshop.

Přidáním odkazů na takzvané piny je pro uživatele velmi snadné zjistit o produktu více. Nemusí vyhledávat, ale přejdou rovnou z fotky na váš web, kde mohou zakoupit produkt či objednat služby.


Představte si Pinterest ne jako sociální síť, ale spíše jako vyhledávač. Nezapomeňte si vytvořit business účet v několika jednoduchých krocích, abyste viděli všechny statistiky o svých pinech a mohli spouštět placené reklamy pro ještě větší dosah.


Social media specialsta Praha, jak na socialni media Pinterest pro businessJak často přidávat piny na Pinterest?


Algoritmus upřednostňuje novější a relevantnější obsah. Takové jsou distribuovány více a uvidí je širší publikum, což znamená, zveřejňovat často. Nejlepší je si naplánovat své piny na nějaký čas dopředu, abyste u toho nemuseli sedět každý den.

Přidání tlačítka „Uložit“ Pinterest na vaše webové stránky nebo do eshopu je jedním z nejlepších způsobů, jak se vaše firma na Pinterestu objeví! Pokud zákazník prochází vaše webové stránky a uvidí obrázek něčeho, co se mu líbí, může kliknout na tlačítko Uložit a přidat si ho do svého účtu na Pinterestu, kde ho mohou objevit další uživatelé.

32 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Yorumlar


Najdete mě na Instagramu

Příručka pro úspěšný Instagram

thumbnail.png

Naučte se využívat plný potenciál vašeho Instagramu a přiveďte tak dlaší sledující či klienty.

Tiskněte fotografie s LAAB

15c94a33.jpg

Vítejte na mém blogu. Zde sdílím své nejnovější práce, tipy na sociální media, podnikání a aktuality ze světa fotografe. Čtení si nejlépe vychutnáte s šálkem kávy nebo sklenkou vína!

bottom of page